Американці розповіли про найнадійніші авто: азіатські марки – у топі

0 2 177

Агентство JD Power опублікувало щорічний рейтинг найнадійніших автомобілів. Першим з кінця знову став Land Rover, а безпроблемним знову виявився Lexus.

Агентство опитує власників, які експлуатували автомобіль марки протягом трьох років. Рейтинг складається виходячи з індексу PP100 (Problems Per 100 Vehicles – кількість виявлених проблем на кожні сто машин). У цьому випадку, що менше балів набирає авто, то вище його місце в рейтингу JD Power.

Так, Lexus набрав 133 очки, на другому місці розташувався корейський преміум-бренд Genesis (144), Kia зайняла третій рядок, заробивши 152 бали, Buick і Chevrolet – на четвертому та п’ятому місцях відповідно з результатом 159 та 162 бали за системою.

Для порівняння: у Land Rover 273 бали. Трохи надійнішими визнані машини Lincoln (259), за ними йдуть Audi (252), Ford (249) та Mercedes (240).

Найнадійніші моделі, згідно з JD Power, Lexus RX і Toyota C-HR. У своїх класах лідерами стали Kia Forte, Optima та Sportage, високо оцінена надійність Tahoe та Blazer від Chevrolet, GMC Sierra та Toyota Tacoma.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь