Американці розповіли про найнадійніші авто: азіатські марки – у топі

Lexus RX L

Агентство JD Power опублікувало щорічний рейтинг найнадійніших автомобілів. Першим з кінця знову став Land Rover, а безпроблемним знову виявився Lexus.

Агентство опитує власників, які експлуатували автомобіль марки протягом трьох років. Рейтинг складається виходячи з індексу PP100 (Problems Per 100 Vehicles – кількість виявлених проблем на кожні сто машин). У цьому випадку, що менше балів набирає авто, то вище його місце в рейтингу JD Power.

Так, Lexus набрав 133 очки, на другому місці розташувався корейський преміум-бренд Genesis (144), Kia зайняла третій рядок, заробивши 152 бали, Buick і Chevrolet – на четвертому та п’ятому місцях відповідно з результатом 159 та 162 бали за системою.

Для порівняння: у Land Rover 273 бали. Трохи надійнішими визнані машини Lincoln (259), за ними йдуть Audi (252), Ford (249) та Mercedes (240).

Найнадійніші моделі, згідно з JD Power, Lexus RX і Toyota C-HR. У своїх класах лідерами стали Kia Forte, Optima та Sportage, високо оцінена надійність Tahoe та Blazer від Chevrolet, GMC Sierra та Toyota Tacoma.