Компанія KIA готує новий електричний кросовер OV

0 495

Компанія Kia працює над новим середньорозмірним електричним кросовером, нині відомим лише під кодовою назвою OV. Перші фотокартки прототипу майбутньої новинки опублікувало китайське видання Autohome.

І хоча знімки вийшли цілком детальними, скласти повну картину екстер’єру перспективної моделі практично неможливо – кузов повністю закритий камуфляжем.

При цьому зрозуміло, що кросовер, швидше за все, отримає яскраво виражений масивний капот, трохи незграбну пластику корми і чотириспицеві, аеродинамічно оптимізовані колісні диски.

Kia лого

Про «техніку» новинки нічого невідомо. Останнім часом усі електричні Kia будуються на модульній платформі Electric-Global Modular Platform (E-GMP) від Hyundai-Kia. Така архітектура вже лягла в основу серійних Ioniq 5, Ioniq 6, Kia EV6 та Genesis GV60.

Очікується, що виробництво нового електрокросовера налагодять на одному із заводів у Китаї, і вже звідти постачатимуть його на інші ринки.

Нагадаємо, наприкінці січня у мережі з’явилися характеристики та приблизні ціни на новий електричний кросовер EV9. За попередніми даними, новинку оцінять мінімум у 56 тис. доларів.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь