Стартували продажі оновленого культового спорткара Nissan GT-R покоління R35

0 150

У Японії та США стартують продажі трохи оновленого культового спорткара Nissan GT-R покоління R35.

Авто стійко стоїть на ринку аж з 2007 року, а попереднього фейсліфтингу зазнало в 2016 р. І ось знову лише «підтяжка», покликана повернути авто після призупинених торік продажів через норми по шуму, що посилилися в ЄС.

Тепер машина звучатиме тихіше. Може, знову покотиться європейським шосе. Хоча вона й не вкладається у зелену стратегію загальної електрифікації.

Nissan GT-R R35

Так що під капотом, як і раніше, залишається бензиновий ДВЗ потужністю 570 або навіть 600 к. с. у версії Nismo.

Ну, а зовні грати радіатора розділилися надвоє і стали ширшими, замінили ДХВ, ззаду поставили нові спойлер і дифузор. Коштуватиме улюблена іграшка для дорослих буде близько 105 000 євро.

Nissan GT-R R35

Раніше повідомлялося, що Спорткар Nissan GT-R отримав дві ексклюзивні версії

Спорткар Nissan GT-R отримав ексклюзивні версії Premium Edition T-Spec і Track Edition Nismo T-Spec для японського ринку.

GT-R T-Spec оснащений карбон-керамічними гальмами Brembo, карбоновим заднім спойлером, більш широкими кованими дисками Rays і кришкою моторного відсіку з унікальним дизайном.

Привернути увагу колекціонерів також покликаний ексклюзивний колір оздоблення салону Mori Green.

Для GT-R T-Spec на вибір пропонується два ексклюзивні кольори кузова, які відсилають до «Скайлайн» минулих років.

Фіолетовий Midnight Purple вперше було використано компанією в Skyline GT-R R33, а блідо-зеленим Millenium Jade були пофарбовані кілька Skyline GT-R R34 V-Spec.

Nismo-модифікація GT-R T-Spec також оснащується дахом і кришкою багажника з карбону.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь