У водах В’єтнаму спалахнув суховантаж з більш ніж 4500 автомобілями

0 95

Глава адміністрації групи морських портів Вунгтау повідомив, що при проході через в’єтнамські води суховантажне судно Ah Shin спалахнуло. На борту судна перебуває понад 4500 автомобілів.

Для ліквідації пожежі команда судна використала всі наявні запаси вуглекислоти – приблизно 50 тон, але запобігти розповзанню вогню так і не вдалося.

Вдень 4 лютого від капітана Ah Shin надійшла інформація про загоряння та сильне задимлення у вантажному відсіку, він попросив дозволу попрямувати до Вунгтау для поповнення запасів вуглекислого газу для продовження гасіння пожежі. На позицію корабель прибув на світанку 5 лютого.

Згідно з записами капітана, пожежа сталася на 5 і 8 поверхах, використовувати для гасіння забортну воду було небезпечно, оскільки в партії автомобілів, що перевозилися, були електрокари.

До вечора 5 лютого пожежу було локалізовано, корабель отримав крен близько 5 градусів на правий борт, ніхто з членів екіпажу Ah Shin не постраждав і всі продовжують нести свою вахту, пише в’єтнамське видання Tuoi Tre Online.

Felicity Ace судно корабель
Felicity Ace горів на початку 2022 року

Точна причина займання в даний час не може бути встановлена, оскільки можливості потрапити до внутрішньої частини судна поки немає.

Габарити судна

Ah Shin має довжину 199 метрів, ширину – 32 метри, висоту – 23,5 метра (12 палуб). Весь екіпаж із 21 людини складається з російських громадян. Корабель перевозив 4530 автомобілів – нових та уживаних – з Південної Кореї до Сінгапуру.

На початку 2022 року в Атлантичному океані загорілося суховантажне судно Felicity Ace, що перевозило в основному автомобілі марок, що входять в концерн Volkswagen, в тому числі і рідкісні екземпляри. На жаль, судно зазнало аварії, операція з ліквідації наслідків якого зайняла кілька місяців.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь