Lexus почне використовувати інфрачервоне випромінювання для обігріву салону

0 73

Компанія Lexus придумала, як зробити клімат-контроль більш ефективним та економічним.

Компанія Lexus придумала, як зробити клімат-контроль більш ефективним та економічним. В арсенал системи включать інфрачервоні випромінювачі, які, на відміну від звичайного обігрівача, нагріватимуть лише тверді поверхні в салоні в межах їхньої досяжності.

Як повідомляє австралійський підрозділ марки, оновлена ​​кліматична система працює швидше та споживає на вісім відсотків менше енергії, що особливо важливо для електрокарів.

Lexus RZ

Проте відмовлятися від традиційного клімат-контролю Lexus не планує.

Випромінювачі лише збільшать його потенціал, причому використовувати обидві системи можна буде одночасно. Разом з обігрівом керма та сидінь випромінювачі зможуть швидко підвищити комфорт тих, хто перебуває в салоні, а також стануть опцією, що дистанціює преміальний RZ від співплатформенного Toyota bZ4X.

Lexus почне обладнувати електричний кросовер RZ просунутим клімат-контролем з літа 2023 року. Першим ринком стане Австралія. Поки невідомо, яким виконанням RZ вона дістанеться, і чи можна буде додати її за доплату.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь