В Україні затвердили автомобільні номери нового формату

1 14 243

Раніше вже повідомлялося, що українська влада готує нові номерні знаки для автовласників. Точніше, це будуть ті самі державні автомобільні номери, але вже з іншими літерними символами, які раніше не використовувалися. Що це за знаки і хто їх може отримати, ми відповідаємо на ці запитання у цьому матеріалі.

Автовласники отримуватимуть нові номери на автівки

Українською владою було затверджено новий формат автомобільних номерних знаків. Відповідно до цього є наказ МВС, який зареєстрований у Мін’юсті України. Отже, він уже набув чинності.

Власники автотранспортних засобів можуть отримувати нові номерні знаки на автомобілі. На номери тепер можуть бути нанесені буквені символи в залежності від способу оформлення ТЗ. Замість двох перших букв, що позначають регіон реєстрації, тепер можуть бути інші символи.

Нові латинські літери на автомобільних номерах

Нові позначки на номерах авто:

  1. Букви PD та DI наносяться на номери в тому випадку, якщо транспортний засіб був зареєстрований за допомогою веб-сайту або застосунку «Дія».
  2. Літерні символи DC та ED наносяться у тому випадку, коли реєстрація була виконана за допомогою електронного кабінету сервісу МВС.

Необхідні зміни з цього приводу вже внесено до відповідного указу про вимоги до номерів ТЗ.

До слова, раніше ми також повідомляли, що влада України готує законопроект, який передбачає реалізацію палива виключно за безготівковою формою оплати. На думку влади, це дозволить обілити ринок пального у нашій країні.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
1 Комментар
  1. Сергій говорить

    А хтось може пояснити сенс цього нововведення. У всіх цивілізованих країнах номерний знак завжди вказує регіон реєстрації, а в Америці просто пишуть назву штату.

Залиште відповідь