Dacia потролила BMW, запропонувавши клієнтам безкоштовні грілки

0 208

Тенденція останнього часу в автопромі – доступ до більшої потужності або додаткових опцій платної підписки. Dacia, відома своїм умінням робити автомобілі, за які не треба переплачувати, вирішила відповісти на таку практику незвичайною акцією.

Так, британський Autoexpess пише, що будь-хто охочий може отримати грілку марки Dacia в період з 1 по 2 лютого в деяких виставкових залах Dacia у Великій Британії.

Передбачається, що приводом для такої акції може бути спірне рішення BMW пропонувати сидіння з підігрівом на деяких своїх моделях за підпискою в розмірі 15 фунтів стерлінгів на місяць.

Dacia підігрів крісел

Видання іронізує:

BMW також пропонує підігрів керма як підписку за 10 фунтів стерлінгів на місяць, так що, можливо, наступної зими Dacia випустить безкоштовні рукавиці.

Втім, якщо замислитись, то включення тих чи інших опцій лише на якийсь період у певному сенсі здорова думка. І вона може бути навіть корисною для кінцевих споживачів, якщо таке вибіркове використання виявляється вигіднішим за одноразову доплату за те, що насправді потрібно вкрай рідко.

Dacia підігрів крісел

Що ж до самого факту доплати за, здавалося б, звичну позицію, то нагадаємо, що деякі виробники встановлюють сидіння з підігрівом на всі автомобілі, а підключають їх і встановлюють вимикачі тільки в тому випадку, коли покупець за це заплатив, вибравши відповідну комплектацію або опційний пакет. Отже, нічого нового, просто подальший розвиток технологій забезпечив нове оформлення угоди.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь