Марка Dacia винайшла найбюджетніший у світі підігрів пасажирських крісел в автомобілях

0 871

Автомобільні функції виходять новий рівень. Тепер бренди один за одним пропонують оформлювати передплати користування вже встановленими опціями.

Так, BMW ввів підписку на підігрів керма, сидінь та низку інших функцій. А ось у Dacia вирішили висміяти це безкоштовно роздаючи грілки автовласникам.

У Dacia заявили, що не підтримують сучасну тенденцію з підпискою для доступу до деяких функцій автомобіля та збережуть традиційний підхід до продажу авто. Щоб підкреслити свою позицію, компанія пропонує безкоштовні грілки власникам автомобілів, які не згодні з тим, що вони повинні щомісяця платити за доступ до функцій автомобіля, які вже вбудовані в нього.

Наповнені гарячою водою грілки безкоштовно роздаватимуться у дилерських центрах Dacia у Лондоні, Манчестері та Суонсі протягом двох днів: 1 та 2 лютого. Все, що потрібно для отримання, просто відвідати один з них і попросити грілку. Загалом у рамках акції Dacia випустить 75 грілок, тобто по 25 для кожного з перерахованих вище салонів.

Dacia підігрів крісел

Наші грілки трохи кумедні, але вони наголошують на напрямі, в якому рухається автомобільна галузь щодо доступу до функцій на основі підписки. Просити когось платити за активацію встановленого на заводі обладнання, звичайно, це не в стилі Dacia!

Ми віримо в простоту, пропонуючи нашим клієнтам технології, які роблять керування більш зручним і комфортним, з функціями, які вже включені у вартість автомобіля. Незалежно від того, чи клієнти вважають підігрів сидінь необхідним чи ні, наша відданість безпроблемному досвіду володіння означає, що їм потрібно буде лише натиснути на кнопку, щоб насолодитися ним.

— заявив бренд-директор Dacia у Великобританії Люк Брод.

Раніше глава Dacia Ле Ось розповів, чому його не хвилюють провальні краш-тести моделей Dacia.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь