Nissan випустив спецверсію кросовера Kicks, присвятивши її кросівкам

0 130

Nissan презентував спецверсію кросовера Kicks з дизайном у стилі кросівок New Balance 327.

Колаборацією автовиробників з іншими брендами вже нікого не здивуєш. На ринку вже є годинник та взуття, натхненні автомобілями.

В Nissan вирішили піти ще далі і представили спецверсію японського кросовера Nissan Kicks з дизайном у стилі кросівок New Balance.

Nissan Kicks 327 Edition

Заснована на базі Nissan Kicks e-Power 4WD спецверсія Nissan Kicks 327 Edition була натхненна кросівками New Balance 327. На правій стороні автомобіля видніється логотип New Balance, а на лівій – величезне лого Nissan Kicks 327 Edition.

Nissan Kicks 327 Edition

Автомобіль імітує популярну пару кросівок аж до деталей: культова біла підошва, язичок, шнурівки на даху і навіть покриття, по текстурі схоже на замші кросівок New Balance.

Nissan Kicks 327 Edition

Новий Nissan Kicks 327 Edition, створений за участю New Balance, стане частиною експозиції Nissan Crossing у Токіо. Крім того, Nissan та New Balance оголосили про запуск розіграшу, головним призом якого стане кросовер Nissan Kicks e-Power 4WD.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.