Mercedes-Benz вивів на ринок новий трирядний кросовер

0 147
У Піднебесній дебютувала довгобазна GLC другого покоління, якому додали у вигляді опції ще один ряд крісел. Ймовірно, новинка буде ексклюзивом для КНР, адже досі подовжені кросовери підрозділу Beijing-Benz на експорт не постачали. 
Відмінності від «глобальних» GLC зводяться до іншого кузова, наявності семимісного салону та моторної гами, що складається з єдиної «турбочетвірки» 2.0.
Спереду китайський Mercedes-Benz GLC L ідентичний «глобальній» моделі, яка дебютувала минулого літа. А ось задня частина кузова та салону зазнала коректив. Габаритна довжина збільшилася на 110 міліметрів до 4826 міліметрів, змінилися двері, лінія даху, задні крила та навіть рейлінги. Навіть у п’ятимісного кросовера задній ряд можна зрушувати поздовжньо.
На гальорці встановлені крісла з висувними підголовниками, по центру є пара підсклянників та блок із USB-роз’ємами. Об’єм багажника в семимісній конфігурації невеликий, але по трансформації обмежень немає: можна скласти обидва задні ряди крісел, утворивши рівну підлогу.
Базовий китайський GLC L багатший за європейський або американський аналог: пакет AMG-Line, віртуальна приладова панель і повний привід доступні за замовчуванням.Mercedes-Benz GLC 2022
Лінійка складається з двох модифікацій GLC 260 L 4Matic (204 сили) і GLC 300 L 4Matic (258 сил), обидві – з помірно-гібридним «доважком», бензиновим 2,0-літровим турбомотором та 9-ступінчастим автоматом. Порівняно з попередником новинка стала важчою майже на два центнери.
Перші покупці отримають свої кросовери у березні, проте збірка ведеться з грудня, а замовлення вже приймають. Ймовірно, новий GLC буде дорожчим за однойменний довгобазний кросовер першого покоління, який коштує від 406 300 юанів (еквівалент 59 800 дол.).

Залиште відповідь