Стало відомо, як часто Mercedes-Benz, Peugeot, Volkswagen і BMW проводили відкличні кампанії в 2022 році

0 67

Як часто можна чути про те, що той чи інший автовиробник відкликає свої автомобілі. У сучасному світі така ситуація вже давно стала звичною і ні в кого не викликає подиву. У даній публікації ми склали список моделей, які найчастіше відкликалися своїми компаніями у 2022 році.

Моделі автомобілів, які найчастіше були відкликані минулого року

  • Mercedes-Benz S-Class та Mercedes-Benz C-Class: кожна з цих моделей відкликалась сім разів.
  • Peugeot 208, Peugeot Expert та Peugeot Traveler: кожна відкликалась по п’ять разів.
  • DS7 Crossback: п’ять разів.
  • Моделі Mercedes-Benz: CLS-Class, E-Class, EQS, G-Class, GLB-Class, GLC-Class, GLE-Class, GLS-Class, Sprinter та V-Class/Vito – чотири рази кожна.
  • Volkswagen Polo: 4 відкличні кампанії.
  • Citroen Jumpy та Spacetourer: чотири рази.
  • Ford Ranger: чотири рази.
  • BMW i4: чотири рази.
  • KIA Sorento: чотири рази.

KIA Sorento

Як відомо, за надійністю та безпекою автомобілів стежать спеціальні регуляторні органи. Саме з їхньої подачі може бути ініційований відгук конкретної моделі. Однак найчастіше самі автовиробники не чекають такого рішення і самі починають проводити кампанію щодо відкликання авто.

Відкличні кампанії найчастіше стосуються не всієї моделі, а певної дати випуску її або, грубо кажучи, конкретної партії машин.

Відкликання моделей або сервісна кампанія

Автомобіль є складною конструкцією, начиненою різними системами, обладнанням і механізмами. Тому не дивно, що у такому транспортному засобі можна зустріти різноманітні дефекти.

Хоча для автомобільних компаній є альтернативний варіант – сервісна процедура, що дозволяє уникнути масштабних відгуків ТЗ. У ході цього заходу виробник зобов’язується усунути виявлені дефекти або неполадки в авто, тим самим, убезпечивши себе від зайвих фінансових витрат, оскільки відкликання моделей може обійтися набагато дорожче, ніж надання послуг сервісного обслуговування.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь