В Україні змінились правила перевірки водіїв на наявність в крові алкоголю

0 54 958

Безпека на автошляхах нашої країни має бути на високому рівні. У зв’язку з цим українська влада запровадила нові правила для перевірки водіїв із підозрою на алкогольне сп’яніння.

Тепер не потрібні два свідки для оформлення нетверезого водія

Нові правила під час оформлення нетверезого водія дозволяють правоохоронцям не задіяти двох понятих, що суттєво полегшить сам процес. Згідно з нововведенням, тепер достатньо буде відеозапису з тельної камери поліцейського.

Як стало відомо, Кабінет міністрів України наприкінці минулого тижня провів засідання, під час якого було ухвалено рішення внести зміни до процесу оформлення нетверезого водія, який перебуває у стані алкогольного сп’яніння або під впливом інших препаратів. Про це стало відомо із повідомлення представника Кабміну у ВР Тараса Мельничука.

Мета нововведення

За словами чиновника, метою такого нововведення є швидке визначення відповідальності особи, яка сіла за кермо у нетверезому стані. Дана нова процедура стосується удосконалення порядку напрямку водія автомобіля для огляду на предмет виявлення стану сп’яніння, у тому числі наркотичного, алкогольного, а також внаслідок впливу різних препаратів (медичних), які знижують реакцію та увагу людського організму.

поліція

Процес оформлення із задіянням відеокамери

Таким чином, під час зупинки транспортного засобу патрульна поліція має здійснити відеозапис огляду на нагрудну камеру. Потім цей запис долучається до справи (протоколу) відповідно до Кодексу адміністративних правопорушень.

У випадку, якщо можливість зйомки відсутня, цей процес виконується із залученням двох свідків.

Як відомо, далеко не завжди вдається знайти двох понятих при порушенні ПДР. Особливо такі випадки стосуються темного часу доби та/або віддалених трас із порожнім трафіком. Тому дана новація передбачає наявність у поліцейських спеціальних технічних засобів, що дозволяють здійснити відеозапис у різні погодні умови та в будь-який час доби.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.