Названо моделі вживаних автомобілів, які практично не ламаються

0 25 101

Так вже склалося, що найчастіше українці купують авто не у дилерів, а на «вторинці». Причому останній варіант часто супроводжується тривалим пошуком потрібного варіанту, де є ризик нарватися на “недобросовісного” перекупника.

Цьому є кілька пояснень, де одним із пріоритетних є вартість. Незважаючи на деякі складнощі, “з рук” також можна придбати цілком надійне та вигідне авто. Експерти порталу Avtosota підібрали п’ять моделей за ціною близько 6000 доларів, які точно не розчарують. Ці моделі будуть максимально рідко турбувати власника поломками та вимагати частих візитів СТО.

Honda Civic

Це один із найбільш затребуваних автомобілів у даному сегменті. За вказану ціну Honda Civic пропонується у восьмій генерації без рестайлінгу. Незважаючи на це, модель може похвалитися цілком комфортним салоном, міцним кузовом та надійною механікою. На особливу увагу заслуговують версії з 140-сильним мотором у парі з «автоматом». При цьому авто має непогане оснащення і дуже цікаву зовнішність.

Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze Station Wagon

Це буде одна з найвигідніших покупок у плані обслуговування, оскільки Chevrolet Cruze невибагливий у догляді та досить простий. Щоправда, порівняно з попередньою моделлю він не може похвалитися цікавим дизайном. Зате це надійний і практичний варіант, який повністю виправдовує свою ціну. На «вторинці» можна купити Cruze першої генерації до рестайлінгу.

Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta 2008

Автомобілі від Volkswagen завжди вважалися надійними та міцними, тому не дивно, що у цей рейтинг увійшла дана модель. Йдеться про Jetta 2007-2008 років випуску. Звичайно, назвати машину бюджетною в обслуговуванні не можна, але при належному догляді вона не завдасть особливих проблем. При цьому автомобіль має цікаву зовнішність, хорошу керованість, непогане оснащення і цілком комфортний салон.

Dacia Logan

Dacia Logan 2008

Мова йде про моделі першої генерації. Незважаючи на те, що комфорту в салоні пропонується мінімум, як і сучасних опцій, зате це надійний та простий в обслуговуванні автомобіль. Явною перевагою моделі також є адаптація під українські реалії. Також варто відзначити практичність машини та невибагливість у догляді.

Ford Fusion

Ford Fusion

Закриває ТОП Ford Fusion першої генерації після рестайлінгу. Це справді надійний варіант, що виключає будь-які проблеми, щоправда, при належному догляді. У плані оснащення, звичайно, буде доступний стандартний пакет, але необхідне обладнання для комфортного керування є. Крім цього, варто відзначити цікавий дизайн авто та міцний кузов. Технічна частина моделі також не викликає особливих нарікань (фото: Honda; Chevrolet; Volkswagen; Dacia; Ford).


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь