Audi виграла суд в китайського автовиробника Nio

Nio ES8

Більше року тривав судовий розгляд за позовом Audi до компанії Nio, що випускає електромобілі зі штаб-квартирою в Шанхаї. Суд погодився з тим, що назви китайської марки, такі як ES6 та ES8, надто схожі на маркування моделей Audi – S6 та S8 відповідно.

Відмінності в назвах Audi та Nio є, але їх недостатньо для деяких випадків, наприклад, буква E може не зчитуватися під час вимови, зазначив суддя.

Також літера E у світовій практиці найменування моделей часто позначає електричний тип силової установки, тому згідно з рішенням суду є ризик того, що деякі покупці можуть вирішити, що ES6 є моделлю S6, укомплектованою електричною трансмісією.

NIO ES6 2019
NIO ES6

Nio вже заявила, що оскаржуватиме рішення. Поки що компанії загрожує штраф у розмірі 250 000 євро або тюремне ув’язнення керуючого директора Nio в Європі на строк до шести місяців.

В Audi вердиктом суду задоволені:

Ми намагаємося всебічно захищати нашу інтелектуальну власність. Рішення суду підтверджує, що найменування моделей порушували права на товарний знак нашого бренду. Багато наших моделей є культовими як для нас, так і для наших клієнтів, особливо це стосується спортивних моделей серії S.

NIO ES8
Nio ES8

Ще до суду марка Nio прийняла рішення, щоб уникнути нових розглядів, перейменувати кросовер ES7 для ринку Європи на EL7.