В Mitsubishi розповіли про оснащення та характеристики компактного мінівена Delica Mini

0 238

Анонсований раніше Mitsubishi Delica Mini повністю розкритий.

В Токіо, Японія, відкрилася автомобільна виставка, на якій презентували нову Mitsubishi Delica Mini 2023. Дизайн автомобіля раніше вже показали на офіційних фото, розкривши частково його характеристики.

Сьогодні з’явилося трохи більше подробиць про модель. Як повідомляється, вже зараз охочі можуть забронювати автомобіль, але ціни поки що не розкриваються.

Варто відзначити зовнішній вигляд Mitsubishi Delica Mini.

Незважаючи на свої компактні габарити, модель виглядає потужно та сучасно. Виконаний автомобіль у сімейному стилі, що виражається у відповідному оформленні фар головного світла та решітки радіатора. Остання обрамлена дуже широкою рамкою.

Mitsubishi Delica Mini

Під прямокутним повітрозабірником розташувалася захисна накладка. Кузов отримав квадратні контури, що також надає йому брутальності.

Як повідомляється, для моделі є 12 різних колірних рішень, де шість йдуть одноколірних і шість – двоколірних. Дуже цікаво виглядає корма, незважаючи на своє стандартне оформлення (фото: autohome.com.cn).

Салон Delica Mini

Щодо салону, то тут пропонується сучасний стиль виконання. З боку водія встановлено широке мультифункціональне кермо та великого формату приладова панель. У центрі «торпедо» розташовується тачскрин інформаційно-розважального комплексу, доповненого клавішами управління. Під ним розміщено блок дефлекторів системи кондиціювання та важіль коробки перемикання передач, а також кілька кнопок фізичного типу.

Сидіння забезпечують зручну посадку не тільки за рахунок того, що можна вибирати положення, але й за допомогою інших опцій.

Звичайно, визначними динамічними показниками Mitsubishi Delica Mini похвалитися не може, але для його класу вони гідні. Під капотом автомобіля встановлено атмосферний двигун на 0,66 літра, але для топових варіацій доступний турбований агрегат аналогічного об’єму. Для кожного з них передбачено гібридний модуль «м’якого» типу. Для моделі заявлена безступінчастого формату трансмісія CVT.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь