На росії перестали працювати мобільні програми автобрендів Skoda, KIA, Nissan та Infiniti

0 69

На території країни-терористки перестали працювати фірмові мобільні програми таких автомобільних брендів, як Skoda, Kia, Infiniti і Nissan.

Сервіси-коннекти з брендів Skoda, Kia, Infiniti, Nissan поки не працюють. Виробники Skoda, Infiniti, Nissan надсилали повідомлення про майбутнє відключення в дилерському центрі.

Шкода, що з китайськими марками таких проблем немає. Мобільні програми My Chery та Exeed AR у власників автомобілів Chery та Exeed працюють у звичайному режимі.

Додатки BMW, Mercedes-Benz та AudiService теж продовжують працювати у штатному режимі, зазначили. Аналогічний сервіс від Porsche було відключено на початку літа, причому у самій компанії про це ніяк не повідомляли.

 

З брендами Land Rover та Jaguar у деяких клієнтів виникають складнощі з роботою додатків. Офіційні повідомлення від виробників надходили. Два місяці тривають роботи з усунення помилок.

Сервісна підтримка інформаційних систем Mercedes-Benz на росії продовжує працювати, але обладнання для налаштування систем автомобілів не оновлюється.

Прикро, що мобільний додаток Mercedes Me Connect, через який автовласники можуть користуватися дистанційним запуском двигуна та попереднім кондиціюванням салону, також функціонує.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь