Стало відомо, скільки преміальних автомобілів українці купили в минулому році

0 179

Незважаючи на всі проблеми сьогодні в Україні, спричинені насамперед війною, автомобільний ринок не стоїть на місці, а в деяких випадках навіть показує зростання. Експерти підрахували підсумки минулого року та виявили, що частка преміальних марок у нашій країні істотно зросла.

Ринок нових преміальних авто збільшив частку на ринку

За повідомленням аналітиків, частка нових автомобілів преміального сегменту за підсумками 2022 року збільшилася на п’ять відсотків – з 13 до 18 відс.

Таким чином, минулого року на ринку нових легковиків було зафіксовано рекордний показник преміум-авто. Показник досяг позначки майже 18 відсотків на машини цього сегмента.

При цьому, як запевняють експерти, у 2022-му році були місяці, коли цей показник перевищував навіть позначку в 20 відсотків.

Згідно з показниками купівлі-продажу авто, минулого року було зареєстровано 7 тисяч нових легкових транспортних засобів преміальної якості. При цьому загальна кількість угод становила майже 40 тисяч. Такі дані виявилися вищими на чотири відсотки, ніж це було роком раніше – 2021-го (майже 13,5%).

У рейтингу популярності брендів лідирує «велика німецька трійка»

Щодо рейтингу популярності преміальних марок, то тут на вершині опинився баварський концерн BMW. Частка машин цього виробника припала на кожен четвертий автомобіль сегменту.

Друге місце дісталося бренду Mercedes-Benz, а на третій позиції – Audi.

Популярні моделі

Варто відзначити і конкретні моделі преміального виконання, які стали найпопулярнішими минулого року.

BMW X5 BMW X6

Найбільш затребуваними стали:

  1. BMW X5 на першому місці з часткою ринку майже 10 %.
  2. Другий рядок – Mercedes-Benz GLE.
  3. І на третій позиції – BMW X6.

Популярні регіони

Варто відзначити, що всі моделі, що потрапили в першу десятку популярності, є представниками виключно SUV-класу.

Також відзначається рейтинг популярності преміальних машин по регіонах. Тут у лідерах столиця нашої країни та Київська область з часткою ринку 50 відсотків, далі йдуть місто Дніпро, Львівська та Одеська області.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь