Названо модель автомобіля, який утримує звання бестселера в США вже 41 рік поспіль

0 2 538

Пікап FORD F-Series в 41 раз став автомобілем, що найбільше продається на ринку США.

Пікапи Ford F-серії утримують звання автомобілів, що найбільше продаються в США вже 41 рік поспіль, а в сегменті пікапів на американському ринку вони лідирують ще на п’ять років більше.

Згідно з офіційною статистикою компанії Ford, в 2022 році у Сполучених Штатах було продано 640 тисяч різних версій цієї моделі – від базових F-150 XL до електричних F-150 Lightning та важких F-Series Super Duty.

ord F-Series Super Duty 2023

Виходить, що американці купували по одному пікапу Ford F-серії кожні 49 секунд, і, якщо поставити їх один за одним, утвориться цілий ланцюжок з автомобілів загальною довжиною близько 3860 кілометрів.

До речі, саме сімейство «вантажівок» F-серії не можна назвати молодим – воно з’явилося в лінійці Ford у далекому 1947 році. Нинішнє покоління моделі стало вже чотирнадцятим, а загальний обсяг її виробництва ще торік перевищив 40 мільйонів штук.

Раніше повідомлялося, що пікап Ford F-150, що користується великою популярністю, готується до прем’єри в оновленій варіації.

Фейсліфтингова версія автомобіля найлегшої модифікації F-Series була помічена на тестових випробуваннях. Серію шпигунських фото опублікували у закордонних ЗМІ.

Найзатребуваніший пікап у світі отримав оновлення у візуальній складовій, про що свідчить наявність камуфляжної плівки на передній та задній частинах кузова. Ford F-150 2024 пройшов процедуру середньострокового фейсліфтингу та готується до дебюту, який має відбутися вже наступного року. Маскування робить скрутною оцінку змін, які торкнулися екстер’єру.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.