Експерти назвали 3 моделі позашляховиків, кузов яких найстійкіше протистоїть корозії

0 12 272

Позашляховики на вторинному ринку активно набирають популярності.

Саме тому питання, які моделі не схильні до корозії, дуже актуальне, адже ніхто не хоче, щоб його автомобіль просто згнив. У цій статті покажемо вам позашляховики, котрі не бояться корозії.

Volvo XC90

Volvo XC90 (фото вище) – рідкісний позашляховик, у якого один із найкращих захистів від корозії. Кузов Volvo XC90 піддається гарячій оцинковці з внутрішньої та зовнішньої сторони. Гаряча оцинковка – найкращий варіант захисту кузова від корозії.

При цьому цей автомобіль доступний на вторинному ринку і має скромний 2-літровий двигун на 200-250 к.с. Останні версії автівки вважаються преміальними з відповідною ціною, але старіші версії цілком доступні для народу.

Продається цей автомобіль тільки з автоматичною КПП, тому любителям механіки він не підійде. Але головне те, що вони гниють мало, навіть у наших умовах.

BMW X5

BMW X5

BMW X5 – більшість водіїв знає, що купувати б/в німецький позашляховик дуже ризиковано і частково вони мають рацію. Проте, претензій до “кузовщини ікса” мінімум. Кузови BMW X5 оброблялися цинком завжди і незалежно від покоління.

Позашляховик випускався з 1999 року і старі моделі вже мають іржу, але варто зауважити, що не наскрізну. Нові версії теж не мають корозії і без проблем протистоять їй.

BMW X5 преміальний позашляховик, відрізняється підвищеною комфортністю та багатою електронікою. Ці автомобілі мають дуже багатий вибір потужних двигунів. Від скромного 3.0 літрового двигуна на 230 к. с., до значних 4.5 літрових на 450 к. с. Двигуни встановлювалися двох типів: бензин та дизель.

Хоча купити X5 зараз можна менш ніж за 15 тисяч доларів, утримувати такий автомобіль буде складно.

Honda CR-V

Honda CR-V

Honda CR-V – хтось називає даний автомобіль кросовером, але в ті часи, коли він випускався, такої назви не було, тому його відносили до позашляховиків. І зараз він продається у розділі “позашляховики”.

Загалом усі автомобілі марки Honda добре стійкі до іржі, а з 2005 року всі автомобілі піддавалися гальванічній оцинковці з двох боків. Автомобілі Honda CR-V найкраще вибирати, починаючи з 1998 року випуску, саме з цього року вони мали хорошу товщину шару цинку (15мкм).

В цілому автомобіль комфортний і має скромний за обсягами та потужностями двигуни. 2.0, 2.2 та 2.4 літра.

Повний привід Honda CR-V гарантує, що ви проїдете там, де не проїдуть автомобілі з переднім чи заднім приводом. Ідеальний міський позашляховик із невеликою витратою палива.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.