Компанія Geely готує до випуску преміальний седан

0 214

Компанія Geely опублікувала кілька тизерів майбутньої новинки, яка може бути представлена ​​вже цього року. Показано одну з її особливостей: екран на передній частині.

Китайські ЗМІ впевнені в тому, що модель буде автомобілем на новій енергії, але що це – гібрид, електрокар чи гібрид, що підключається, – поки певності немає.

У передній частині машини встановлений екран, який є аналогом рядка повідомлень на смартфонах, що розташований у верхній частині: тут відображається інформація про заряд, нові повідомлення, рівень сигналу і так далі.

Geely тизер

Розміри дисплея автомобіля дозволять не просто виводити якісь піктограми, а програмувати, наприклад, побажання іншим учасникам руху. Поки що важко віриться в серійну перспективу такого рішення, принаймні в короткострокову і не на китайському ринку.

Передбачається, що седан буде випущений під брендом люкс Zeekr і тому отримає цифровий індекс. Автомобіль можуть показати автопубліці у другій половині 2023 року, а до цього у Zeekr буде ще одна прем’єра кросовера.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь