Стало відомо, чому автокомпанія SsangYong змінює назву

0 15 342

На жаль, найстаріший південнокорейський автовиробник так і не досяг успіху під маркою SsangYong.

Найстаріша і найнещасливіша південнокорейська автомобільна компанія SsangYong вирішила змінити назву і тепер називатиметься KG Mobility.

Тут треба згадати, що зовсім недавно SsangYong був врятований від автозвалища конгломератом KG Group, гігантським південнокорейським концерном, який не має жодного стосунку до автомобільної промисловості, і заробив мільярди на хімікатах та сталі. Цю новину The Korea Herald підтвердив голова KG Group Квак Дже-Сон.

У назви SsangYong, напевно, є шанувальники, які зберігають про неї прекрасні спогади, але у неї є і негативний образ. Відтепер всі автомобілі SsangYong будуть виходити під маркою KG, але навіть зі зміною назви багата історія SsangYong збережеться.

– сказав Квак.

SsangYong Rexton
Старенький SsangYong Rexton

Найдивовижніше, що на якомусь етапі справи SsangYong йшли не так погано. Його модель Musso оснащувалась двигуном від Mercedes-Benz, а Korando другого покоління (з моторами тієї ж марки) був гідною альтернативою Jeep Wrangler. Ну майже.

Проблеми почалися після того, як компанію викупили Daewoo та SAIC, які, до речі, досі підтримують робочі відносини із General Motors. Вони почали випускати катастрофічні автомобілі! Ми гадки не маємо, хто пустив на конвеєр «Родіуса», але їм має бути соромно за це рішення. Подивіться на сумного бегемота знизу і скажіть, що ви не згодні.

Ssangyong Rodius

Індійський виробник Mahindra купив те, що залишилося від SsangYong у 2010-му, але замість того, щоб запустити нову лінійку хардкорних машин на кшталт Musso та Korando, Mahindra почала перейменовувати свої моделі у SsangYong. Навіщо? Адже завдяки Hyundai та KIA, Південна Корея здобула бездоганну репутацію, і сьогодні набагато легше продати автомобіль збудований у Південній Кореї, ніж автомобіль, збудований в Індії. В результаті компанія збанкрутувала під час карантину COVID-19.

SsangYong Torres 2
SsangYong Torres 

Що ж, можливо, дійсно настав час змінити назву – у бренду все ще є потенціал. Torres – незграбний позашляховик розміром з KIA Sportage є прикладом того, яких висот може досягти південнокорейський автовиробник з гідними інвестиціями та підтримкою.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь