Hyundai вкотре ставить рекорди. Тепер це водневий пробіг на 778 км

Водневий кросовер Hyundai Nexo проїхав без дозаправки 778 кілометрів.
0 149

Водневий кросовер Hyundai Nexo проїхав без дозаправки 778 кілометрів. В кінці шляху в баку автомобіля залишилося паливо ще для 49 км.

Бертран Піккар, французький повітроплавець і президент фонду Solar Impulse, встановив світовий рекорд дальності серед автомобілів на водневому паливі, проїхавши на серійному кросовері Hyundai Nexo 778 км без дозаправки. При цьому залишку палива в баку вистачило б ще на 49 км, а кількість викидів CO2, що не потрапили в атмосферу склала 111.2 кг, саме таку кількість вуглекислого газу в середньому виробляє автомобіль такого класу з ДВЗ.

Водневий кросовер Hyundai Nexo проїхав без дозаправки 778 кілометрів.
Водневий кросовер Hyundai Nexo проїхав без дозаправки 778 кілометрів.

25 листопада Піккар виїхав з водневої заправної станції FaHyence в французькому місті Сарргемін і, проїхавши через всю Північну Францію, на наступний день фінішував біля Музею авіації та космонавтики в паризькому передмісті Ле-Бурже.

 

“Цією пригодою ми довели, що з чистими технологіями нам більше не потрібні революційні експериментальні прототипи, щоб побити рекорди. Тепер кожен може зробити це за допомогою стандартних транспортних засобів з нульовим рівнем викидів. Нова ера в продуктивності починається в інтересах захисту навколишнього середовища”

– сказав Піккар, виступаючи на святкуванні цієї події в Ле-Буржі.

Hyundai Nexo
Hyundai Nexo

Під час заїзду на пасажирському сидінні Hyundai Nexo побували принц Монако Альберт II, міністр економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мер, Великий Герцог Анрі Люксембурзький, генеральний директор Air Liquide Бенуа Потьє, член французького парламенту Дордони і президент Дослідницької групи за воднем в Національній асамблеї Франції Мішель Делпон, міністр екології та солідарності Франції Елізабет Борн і президент французького регіону Великий Схід.

 


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь