За 18 тисяч пробігу Nissan Leaf згенерує електроенергію, яка освітить майже 11 000 будинків на 5 годин

Nissan Leaf перетворили на різдвяну ялинку
0 125

Європейський підрозділ Nissan презентував єдиний в своєму роді новорічний Leaf – Nissan Christmas TREE.

Проект Nissan Christmas TREE створений для демонстрації системи рекуперації енергії Leaf другого покоління. Кузов електрокара прикрасили тисячами світлодіодів, що живляться за рахунок енергії, накопиченої завдяки новітній системі e-Pedal і режиму B. Електронна педаль – e-Pedal – дозволяє водієві запускати, прискорювати, уповільнювати і зупиняти автомобіль, а також акумулювати енергію гальмування / прискорення в тяговій батареї, використовуючи тільки педаль акселератора. Тоді як режим водіння В дозволяє регенерувати енергію гальмування, використовуючи звичайну педаль гальма.

Nissan Leaf перетворили на різдвяну ялинку
Nissan Leaf перетворили на різдвяну ялинку

За 18 тисяч пробігу Nissan Leaf згенерує електроенергію, яка зможе освітити майже 11 тисяч будинків протягом 5 годин.

Як стверджують в компанії, середньостатистичний Nissan Leaf накопичує 744 кВт•год енергії гальмування за 18000 км шляху, що покриває 20% річного споживання середньостатистичного європейського домогосподарства. Цього вистачить для світіння 266 різдвяних ялинок з 700 лампами розжарювання протягом години, годинної роботи 297 електричних духовок, п’ятигодинний роботи 744 телевізорів або освітлення 10 783 будинків від 1000 світлодіодних ламп протягом п’яти годин.

“Ми сподіваємося, що цей, виготовлений на замовлення автомобіль, надихне людей, продемонструвавши нескінченні переваги енергії, отриманої методом рекуперації. Майже через десять років з моменту першої появи Leaf в Європі, Nissan як і раніше повністю зосереджений на забезпеченні споживачів більш стійким способом життя завдяки електричній мобільності”

– сказала Хелен Перрі, керівник відділу електромобілів Nissan Europe.

Джерело: Nissan

Розіграш від порталу Avtosota Отримайте відеореєстратор Gazer F730 БЕЗКОШТОВНО!!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.