Названо моделі автомобілів, які найчастіше змінюють власників

Компанія Autolist обрала 10 автомобілів, які в Україні найчастіше змінюють автовласників у 2022 році.

Старовинні Daewoo Lanos, ВАЗ-2110 і німецький бізнес-седан BMW 5-ї серії очолили рейтинг автомобілів, які найчастіше змінюють своїх власників в Україні в 2022 році. Такого висновку дійшли експерти компанії Autolist.

В результаті з’ясувалося, що Daewoo Lanos змінює власників найчастіше –автівка змінює в середньому 6 осіб-власників. Друге місце із середнім числом власників 5,2 зайняв ВАЗ-2110, а замкнула “трійку” BMW 5-ї серії з показником 4,8.

BMW-serii-5-E60-6

На четвертому місці опинився Mitsubishi Lander – в середньому 4,8 власників. П’яту сходинку поділили Volkswagen Passat і Chevrolet Aveo – вони до 2022 року змінили господарів вже в середньому 4,5 рази.

У ТОП-10 рейтингу машин, що найчастіше змінюють власників також увійшли Mercedes-Benz E-Class (4,4), Hyundai Accent (4,3) і таз Priora (4).

Раніше повідомлялося, що зараз багато хто звертає увагу на вторинний ринок, оскільки на ньому можна знайти зараз пропозиції за непоганою ціною. Тим часом ціноутворення на нові автомобілі ніяк не можна вважати адекватним.

Ось і намагаються наші співвітчизники знайти для себе оптимальний варіант, хай навіть з пробігом, який влаштовував би їх по ряду параметрів. Тому зараз змітаються, буквально, багато моделей. Але є серед них такі, які просто обходяться стороною. Чому так відбувається?

Очевидно, що на це питання не можна відповісти коротко, бо може існувати відразу кілька передумов для низького рівня ліквідності. Тому ви побачите низьколіквідні моделі авто з пробігом, а також пояснення на тему того, чому у них не склалося з затребуваністю на вторинному ринку.

На жаль, але далеко не кожна модель зараз має попит в українців на вторинному ринку.