Opel обіцяє випустити унікальний електромобіль на базі міського суперміні

0 71

Компанія Opel оголосила результати конкурсу дизайну серед студентів, під час якого учасники спробували переосмислити модель Rocks-e у яскравішому світлі.

Лукас Венцхефер з Університету дизайну Пфорцхайма виграв конкурс зі своєю роботою під назвою “Rocks e-xtreme”. Машина справді вироблятиметься, але вона буде в єдиному екземплярі.

Opel Rocks e-xtreme

Венцхефер сказав, що його проект просто взяв риси оригінального Opel Rocks-e та «збільшив їх до одинадцяти».

Він додав додаткові функції для забезпечення максимальної мобільності, в той час як функції спортивного автомобіля повинні були приносити задоволення від водіння. Загалом мета проекту полягала в тому, щоб продемонструвати, що перехід на повністю електричні автомобілі не обов’язково повинен диктуватися тільки здоровим глуздом.

Раніше повідомлялося, що компанія Opel показала новий електричний кросовер Opel Mokka Electric.

Opel перетворила Mokka-e, що став восени електромобілем та найбільше продається в Німеччині в сегменті B-SUV, на “повноцінний” Mokka Electric. Перейменований кросовер став потужнішим, ефективнішим і далекобійнішим за попередника.

Одна з головних відмінностей Mokka Electric від Mokka-e – у новому акумуляторі, ємність якого зросла до 54 кіловат-години. Завдяки цьому автомобіль може проїхати без заряджання до 406 км (за циклом WLTP) — на 68 км або 20% більше, ніж раніше.

У рух новинку приводить модернізований електродвигун потужністю 156 к. с. (115 кВт) та 260 Нм крутного моменту, споживання енергії яким скоротилося до 15,2 кВт-год на 100 кілометрів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь