Mercedes-AMG отримає “емоціний” звук вихлопу

0 159

Нові Mercedes-AMG отримають функцію “емоційного старту”. Звук вихлопної системи від AMG стане ще голоснішим завдяки новій функції під назвою Emotional Start. 

Тепер спорткари Mercedes-AMG будуть голосніше заявляти про себе під час запуску двигуна. При активації нової функції “емоційний старт” у вихлопній системі будуть відкриватися спеціальні клапани, а обороти холостого ходу відразу після запуску виростуть з нинішніх 1800 до 2100 оборотів в хвилину, щоб власник новенького спорткара AMG (а з ним і всі навколишні) в повній мірі насолодився гарчанням мотора і відчув вражаючий потенціал автомобіля.

 

Як знайти та активувати інноваційну систему звуку вихлопу?

Emotional Start можна буде знайти у всіх нових моделях Mercedes-AMG за замовчуванням. У стандартних налаштуваннях обраного режиму руху, правда, вона буде відключена, а щоб активувати гучний запуск двигуна, водієві потрібно буде лише потягнути на себе будь-який з підрульових пелюсток перемикання передач перед тим, як натиснути кнопку запуску двигуна.

При цьому гучність вихлопу залишиться в рамках акустичних норм Європейського союзу.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь