Вантажівкам Tesla Semi та пікапам Cybertruck буде доступна нова мегаватна зарядка

Tesla Cybertruck
0 50

У 2023 році Tesla розпочне будівництво зарядних станцій Supercharger четвертого покоління, потужність яких досягатиме 1 мегават.

Заряджатися від них зможуть як вантажівки Tesla Semi, так і не запущені у виробництво пікапи Cybertruck.

Як розповів очільник Tesla Ілон Маск, четверте покоління зарядних станцій компанії поєднуватиметься з напругою бортової мережі 1000 вольт та новим зарядним кабелем з удосконаленою системою рідинного охолодження. Завдяки їй електромобілі зможуть заряджатися швидше, ніж звичайно, а самі зарядні станції – передавати заряд без втрат.

Tesla Semi
Tesla Semi

До речі, можливість переходу на більш високу напругу бортової мережі електромобілів Tesla обговорювалося ще навесні, але тоді йшлося про підвищення з 400 до 800 вольт і лише у віддаленій перспективі. Тепер, зважаючи на все, цей план буде перевиконано.

Раніше стало відомо, що засновник і гендиректор Tesla Ілон Маск представив електричну вантажівку, що відкриває наступне покоління електромобілів компанії. Презентація моделі під назвою Beast («Звір») транслювалася на YouTube-каналі бренду.

“Ця штука виглядає ніби з майбутнього, вона весела, класно виглядає, відчуття, що ти керуєш Tesla”. – сказав Ілон Маск, зазначивши, що водії Beast почуватимуться на дорозі “крутіше за всіх”.

Ціни на новинку бізнесмен не назвав. Натомість він описав її характеристики, сказавши, що ця машина ніби “слон, що рухається як гепард” — швидко розганяється і швидко гальмує.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь