Toyota закінчує рік із перевиконанням плану по випуску автомобілів

0 72

Вже третій місяць поспіль автовиробник випускає більше запланованого.

Toyota повідомила, що незважаючи на глобальний дефіцит чіпів, що триває, вона третій місяць поспіль перевершує власні виробничі плани. У жовтні обсяг випуску збільшився на 23%, склавши загалом 771 382 машини. Ця цифра перевершує початкову мету японського виробника в 750 тисяч, проте об’єктивно зростання трохи сповільнилося, тому що у вересні з конвеєрів Toyota зійшло понад 887 тисяч автомобілів.

Автовиробник все ще розраховує побудувати 9,2 млн. автівок за фінансовий рік, що закінчується в березні 2023-го. Ця цифра нижча за прогноз у 9,7 мільйона, але залишається вище торішнього показника в 8,6 мільйона одиниць.

Toyota завод

У порівнянні з іншими автовиробниками, Toyota набагато краще пережила глобальну пандемію, що частково пов’язано з її мудрим рішенням збільшити складські запаси найважливіших напівпровідникових чіпів. Цунамі 2011 року, що спричинило серйозні збої в ланцюжку постачання, переконало керівництво компанії у необхідності значних інвестицій у резерви, на випадок можливих стихійних лих.

Toyota завод

Кілька тижнів тому повідомлялося про припинення виробництва популярної RAV4 і декількох моделей Lexus на північноамериканських заводах. Проте, ситуація далеко не така жахлива, тому що ці «призупинки» тривали лише кілька днів, і Toyota, як і раніше, перебуває на шляху до випуску 700 тисяч автомобілів у грудні.

В Японії буде зібрано 250 тисяч, а решта 500 тисяч – на інших заводах компанії. Так що, незважаючи ні на що, становище Toyota залишається досить стійким, та вся галузь продовжує приходити до тями. Хоча повне відновлення, на думку аналітиків, відбудеться не раніше кінця наступного року.

Раніше повідомлялося, що крім Prius п’ятого покоління, Toyota представила на виставці в Лос-Анджелесі менший кросовер у лінійці електромобілів bZ. Автомобіль, що отримав назву bZ Compact SUV, має вигнутий і дещо скульптурний кузов з фарами в стилі Prius

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.