Найекономічніший Geely Monjaro вийшов на ринок: він проїде 200 кілометрів, не запускаючи двигуна

0 2 919

Кросовер Geely Monjaro Hi-P з гібридом, що підключається, вийшов на ринок Китаю. Він виявився значно дорожчим, але й економічнішим за інші версії. Завдяки ємній батареї кросовер зможе проїхати понад 200 км на чистій електротязі.

Нагадаємо, що Geely Monjaro продавався в Китаї у бензиновому виконанні та з традиційним гібридом (HEV). Тепер до покупки стало доступне виконання кросовера з найтехнологічнішим типом гібрида. Залежно від налаштувань, такий Monjaro зможе працювати в повністю електричному режимі, як послідовний гібрид (ДВЗ як генератор) або в режимі гібрида, що підключається. Такий широкий вибір користувачам не пропонував поки що жоден бренд.

Перший погляд на Monjaro Hi-P

Geely Monjaro Hi-P

Зовнішній вигляд Geely Monjaro Hi-P багато в чому нагадує екстер’єр кросовера із традиційною гібридною системою. У цих версій однакові решітки радіатора, а от бампери помітно різняться. У більш технологічного Hi-P відсутні виражені повітропроводи, і він загалом виглядає «скромніше».

Відрізнити найтехнологічніший Monjaro можна буде і за кольором кузова – тільки для цієї версії опційно доступний сірий матовий відтінок. Ще однією його особливістю стане лючок зарядного порту на задньому лівому крилі.

Познайомимося докладніше з технічними характеристиками Geely Monjaro Hi-P

Його габарити збіглися з бензиновою версією і становлять 4770 х 1895 х 1689 мм при колісній базі 2845 мм. А під капотом кросовера розмістився 1,5-літровий ДВЗ з трьома циліндрами та потужністю 150 к. с. У Geely дуже пишаються цим двигуном, підкреслюючи його тепловий ККД у 43%. Однак особливість Monjaro Hi-P полягає не в ньому.

Geely Monjaro Hi-P

На фото: моторний відсік гібридного кросовера Geely Monjaro Hi-P

На борту гібридного кросовера встановлена ​​батарея ємністю 41,2 кВт-год. Її виробниками виступають компанії CATL та Svolt. Цей акумулятор передає енергію електромотору потужністю 146 к. с. І тут варто зупинитися на принципі роботи гібрида такого Monjaro.

У Geely розповіли, що він може запропонувати одразу три режими їзди – один електричний та два гібридні.

  • З першим все зрозуміло – ДВЗ можна повністю вимкнути, покладаючись лише на електромотор та батарею. У такому режимі Monjaro Hi-P може проїхати 207,5 км за циклом WLTC.
  • Якщо ви все ж таки завели бензиновий двигун, він може працювати в режимі генератора. У такому випадку він виключно заряджає батарею і не передає крутного моменту на колеса. Це дозволяє збільшити запас ходу до 1250 км.
  • Ну а третій режим приводить кросовер у рух за допомогою як ДВС, так і електродвигуна. У такому разі запас ходу буде найвищим – 1300 км. при смішній витраті палива в 0,39 л/100 км.

У салоні кросовера з приставкою Hi-P зміни знайде не кожен, хоча вони буквально на поверхні. Справа в тому, що нова версія отримала унікальну схему кольору інтер’єру. Вона представлена ​​чорним та світло-коричневим кольорами. А ось інші варіанти виконання салону Monjaro Hi-P недоступні.

Geely Monjaro Hi-P

На фото: салон гібридного кросовера Geely Monjaro Hi-P

Насправді Monjaro Hi-P має ще один режим їзди – тільки на ДВЗ. Увімкнути його вручну не можна. Але при повністю розрядженій батареї кросовер рухатиметься за рахунок старого доброго бензину. У такому разі його витрата палива становитиме 5,3 л/100 км. До речі, незважаючи на порівняно невелику ємність батареї, її зарядка не така вже й швидка. Поповнити акумулятор із 30% до 80% можна буде в кращому разі за 27 хвилин.

Ціни Geely Monjaro Hi-P

У Китаї Geely Monjaro Hi-P дебютував з двома комплектаціями та ціновим діапазоном 239,7 – 253,7 тисяч юанів (34-36 тисяч доларів). За доплату 8 тисяч юанів (9 600 дол.) можна отримати ексклюзивний матовий сірий колір кузова. Для наочності – максимальна комплектація Monjaro Hi-P виявилася на цілих 68,5 тисяч юанів (9 700 дол.) дорожче топового бензинового виконання. Різниця у відсотковому відношенні становить 37%.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.