Складено список автомобільних опцій, які доставляють проблеми власникам старих машин

0 2 450

Ні для кого вже не є секретом той факт, що сучасні автомобілісти бажають мати в користуванні автівку, яка має не найбіднішу комплектацію. Варто сказати, що це цілком природне бажання, ось уже як протягом кількох десятків років.

В 20-му столітті багато оснащений автомобіль майже завжди, належав до люксового сегменту і широкий список опцій був покладений йому за статусом. Але зараз мати досить хорошу комплектацію може і бюджетний автомобіль, і загалом нікого вже цим не здивуєш.

При цьому потрібно розуміти, що формуванням комплектацій займаються маркетологи, а вони зацікавлені в тому, щоб привернути максимальну увагу до машини потенційного покупця. Що ж, треба сказати, що свій хліб вони їдять недаремно.

Однак далеко не всі опції, згодом, реально необхідні в експлуатації – це перше. Друге – це те, що деякі з них на добряче вживаних авто можуть навіть доставляти проблеми. І в цій публікації про такі функції, якраз, і йтиметься.

Шкіряний салон надає чималої привабливості авто, але є свої нюанси

шкіряний салон авто

Отже, почати ми хотіли б зі шкіряної оббивки салону. Примітним є той факт, що раніше це була опція, яка доступна лише представницьким авто. Але сьогодні можна зустріти шкіряний інтер’єр і в геть пересічному Hyundai, не кажучи вже, про китайські автомобілі.

Шкіряний салон, чималою мірою, змінює сприйняття машини на краще, бо змушує думати, що з ним вона позиціонується дорожче. Але по суті це ілюзія, особливо зараз – коли застосовується екошкіра. Але які проблеми він може завдавати на вживаному авто?

Гадаємо, що головна проблема – це вимогливість до догляду. Якщо не стежити за такою оббивкою, то вона тріскатиме і рватиметься, а виглядає дефектний шкіряний інтер’єр вкрай не естетично.

Пневмопідвіска

пнесмопідвіска

Друга опція, яка неминуче доставлятиме головний біль на машині з великим пробігом – це пневматична або адаптивна підвіска. І та, й інша мають кілька їздових режимів, хоча пневмоконструкція дозволяє міняти ще й дорожній просвіт.

Але як би там не було, в обох випадках спостерігаємо низьку надійність. Причому такі підвіски примхливі до умов експлуатації. Їх термін служби скорочується при частому використанні авто за низьких температур повітря, а також при експлуатації по бездоріжжі. Що ж до ціни обслуговування чи ремонту, заміни, то малих цін не чекайте…

Панорамний дах

панорамний дах

Ще одна не найпозитивніша опція у вживаному авто – панорамний дах. Вона дає ефектний вигляд із салону та наповнює його затишком, світлом, романтикою. Але на жаль, згодом гумові ущільнювачі такої скляної панорами зношуються і всередину салону починають проникати пил, волога. Остання може мати згубний вплив на електрику. При цьому, панорамний дах легко ушкоджується і по ходу експлуатації на її поверхні утворюються сколи, які завжди можуть спровокувати тріщини.

На цьому можна закінчити. Звичайно ж, у майбутньому ми знайдемо чим доповнити цей список. Пишіть свою думку в коментарях – переконані, вам є що сказати.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь