В звільненому Херсоні відновила роботу ще одна мережа українських АЗС

0 159

Мережа АЗС AMIC Energy відновила роботу в деокупованому Херсоні. Про це компанія повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні AMIC Energy запустила першу АЗС у місті, яку розташовано на вулиці Ладичука. Вона вже приймає перших клієнтів.

– йдеться у повідомленні.

У прес-службі мережі АЗС зазначають, шо компанія AMIC Energy також встановила на цій заправці Starlink, тому херсонці можуть не тільки заправити авто, але й підзарядити телефони, попрацювати онлайн, зігрітися, випити і з’їсти чогось гаряченького, поки в місті налагоджується електропостачання.

Як відомо, AMIC Energy має в Херсоні 5 АЗС і зараз веде активну роботу з відновлення всіх заправок в місті, оскільки майже всі їх було розграбовано окупантами. Цей процес може зайняти певний час, зазначає генеральний директор АМІК Україна Аудріус Стропус. Але компанія радіє поверненню до українського Херсона й готова до викликів, пов’язаних із відбудовою АЗС.

Як повідомляв портал Avtosota, у звільненому від окупантів Херсоні вже запрацювало три з п’яти станцій мережі АЗК ОККО.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь