Названо 4 моделі автомобілів, які українці помилково вважають ненадійними

0 9 970

В даному матеріалі хочемо поговорити про кілька автомобілів, які з незрозумілих причин на вторинному ринку України вважають проблемними.

Насправді, ці автівки зовсім не відрізняються від інших марок, а часто бувають на порядок краще за інших. Що ж це за машини?

Peugeot 308

Відмінний автомобіль, оригінальний зовнішній дизайн і салон. Надійний двигун із ланцюговим приводом. Коробка автомат також досить невибаглива.

У авто встановлені датчики, які раз на 5-6 років можуть вийти з ладу, ремонт становитиме близько 5000 грн. За такий термін це зовсім невеликі гроші. Дуже терпляча до наших доріг ходова частина.

Говорять, що в цій машині частими є проблеми з електронікою. Звичайно бувають, але не більше і не менше ніж у інших вживаних авто. Тож не звертайте увагу на ці міфи. Все як завжди залежить від того, як за автівкою доглядали в процесі експлуатації.

Hyundai Sonata

Hyundai Sonata 2007

За 6000 доларів можна знайти чудову Сонату 2007 року. Зі шкіряним салоном, клімат контролем та коробкою автомат. З реальним пробігом до 200 тис. км. Багато хто вважає, що ця машина не призначена для міста, оскільки має великі габарити і низьку посадку.

Скажу так, я володів Сонатою, відмінна машина, витрата палива не більше 10 літрів, якщо ДВЗ 2.0. І 11 літрів, якщо ДВЗ 2.4.

Посадка достатня, навіть щоб їздити на рибалку, вся справа у прокладці між кермом та сидінням. Коробка автомат проста і надійна, як і ДВЗ. Сміливо розглядайте це авто, якщо хочете купити велику та комфортну машину, за прийнятну ціну.

Audi A6 2006 приблизно 2004-06 років

Audi A6 2005

 

Багатьох лякає те, що це Ауді і вона вже з пристойним пробігом. Насправді, в ті роки якість збірки була набагато кращою, ніж зараз. А неоригінальні запчастини на неї вартують так само, як на Поло, або Рапід.

Натомість автомобіль представницький та досить безпечний. Якщо знайдете гідний екземпляр, точно не пошкодуєте витрачених грошей.

Ford Fusion

Ford Fusion

Дуже вдала сімейна машина. Практично невразлива підвіска, невелика витрата палива та відмінна місткість.

Багато хто купує машину, якій уже більше 10 років, а господар майже нічого в ній не робив. Тому новому власнику доводиться ремонтувати авто і паралельно він пише погані відгуки. Насправді якщо машина обслужена, вона дуже терпляче переносить будь-які навантаження.

Раніше повідомлялося, що незважаючи на скрутне економічне становище та криваву війну в Україні, громадяни продовжують купувати, як нові так і вживані автівки. Якісь з цих автомобілів справді якісні, а деякі з них взагалі не можна купувати. Цей рейтинг присвячений найненадійнішим машинам станом на осінь 2022 року.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.