Mazda вкладе у виробництво електрокарів майже 11 мільярдів доларів

0 56

Автовиробник має намір просувати повноцінний запуск акумуляторних електромобілів і склав інвестиційний план.

Японська автомобілебудівна компанія Mazda Motor розглядає можливість інвестування у виробництво електромобільних акумуляторів та має намір довести частку електрокарів (EV) до 40% від загального обсягу продажів до 2030 року.

Згідно з планом видатків, оприлюдненим 22 листопада, на електрифікацію своїх авто планується витратити $10,6 млрд, повідомляє Reuters.

Mazda пішла за аналогічними заявами конкурентів Toyota та Honda, яких раніше розкритикували захисники довкілля за повільність переходу на електрокари.

Ми будемо просувати повноцінний запуск акумуляторних електромобілів та розглянемо можливість інвестування у виробництво акумуляторів.

– заявили у компанії.

Mazda 3

Автовиробник уже домовився з сімома компаніями, зокрема Rohm, про спільну розробку та виробництво електричних компонентів.

Крім того, компанія уклала угоду з Envision AESC про випуск акумуляторів для своїх електромобілів, вироблених у Японії.

Раніше ми писали, що Mazda Motor згорнула свою діяльність на росії. Угоду закрили 24 жовтня. Компанія оцінила свої збитки від цього рішення у $82 млн.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь