Mazda вкладе у виробництво електрокарів майже 11 мільярдів доларів

Mazda 3
0 29

Автовиробник має намір просувати повноцінний запуск акумуляторних електромобілів і склав інвестиційний план.

Японська автомобілебудівна компанія Mazda Motor розглядає можливість інвестування у виробництво електромобільних акумуляторів та має намір довести частку електрокарів (EV) до 40% від загального обсягу продажів до 2030 року.

Згідно з планом видатків, оприлюдненим 22 листопада, на електрифікацію своїх авто планується витратити $10,6 млрд, повідомляє Reuters.

Mazda пішла за аналогічними заявами конкурентів Toyota та Honda, яких раніше розкритикували захисники довкілля за повільність переходу на електрокари.

Ми будемо просувати повноцінний запуск акумуляторних електромобілів та розглянемо можливість інвестування у виробництво акумуляторів.

– заявили у компанії.

Mazda 3

Автовиробник уже домовився з сімома компаніями, зокрема Rohm, про спільну розробку та виробництво електричних компонентів.

Крім того, компанія уклала угоду з Envision AESC про випуск акумуляторів для своїх електромобілів, вироблених у Японії.

Раніше ми писали, що Mazda Motor згорнула свою діяльність на росії. Угоду закрили 24 жовтня. Компанія оцінила свої збитки від цього рішення у $82 млн.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.