Експерти назвали марки автомобілів якими у 2022 році найбільше задоволені їхні власники

0 1 452

Аналітики JD Power склали рейтинг автобрендів із найзадоволенішими клієнтами.

Покупці Alfa Romeo, як правило, більше задоволені покупкою своїх машин, ніж ті, хто купує автомобілі Lexus, Porsche, Audi та інших преміальних марок. Такі результати нового дослідження рівнів задоволеності клієнтів, проведеного американським аналітичним агентством JD Power.

За правилами агентства, найвищий рівень клієнтського задоволення (а, точніше, індексу SSI або Sales Satisfaction Index) – це 1000 балів

Так ось, Alfa Romeo робить задоволеними своїх покупців на 833 бали з 1000 можливих, що істотно вище за середній показник по галузі (786). До ТОП-3 також увійшли Porsche та Lexus, клієнти яких задоволені покупкою своїх авто в середньому на 831 та 819 балів відповідно.

Середній рівень задоволеності покупців автомобілів знизився вперше за 10 років. Експерти пов’язують це зі скороченням їхнього асортименту, безперервним зростанням цін, повільним постачанням вже оплачених автівок, а також зростанням популярності електромобілів.

Porsche Cayenne

Виявляється, власники електромобілів у середньому менш задоволені їхньою покупкою, ніж власники бензинових машин. Зокрема, клієнтам із США найбільше не подобається те, що дилери нехтують інструкціями щодо їх зарядки.

Що стосується мас-сегменту, то тут найзадоволенішими визнані покупці Buick – рівень їх задоволеності досяг 825 балів, що дозволило марці випередити Dodge (816), що йде на другому місці, і бренд Subaru, що став третім (804).

Раніше повідомлялося, що незважаючи на скрутне економічне становище та криваву війну в Україні, громадяни продовжують купувати, як нові так і вживані автівки. Якісь з цих автомобілів справді якісні, а деякі з них взагалі не можна купувати. Новий рейтинг присвячений найненадійнішим машинам станом на осінь 2022 року.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь