Стало відомо, з якими проблемами власники китайських автомобілів найчастіше звертаються на СТО

0 189

Компанія Autolist перерахувала найпопулярніші проблеми власників автомобілів з КНР в 2022 році.

Продажі китайських автомобілів в Україні зростають, і тим цікавіше, які проблеми турбують їхніх власників найчастіше. Свою статистику з цього питання зібрала для порталу Avtosota компанія Autolist.

Так, наприклад, з настанням холодів багато власників «китайців» почали поєднувати роботи з планового ТО із сезонним шиномонтажем, а також перевіркою та зарядкою акумулятора, нанесенням водовідштовхувального покриття на скло (так званий «антидощ»), заміною свічок запалювання та обробкою гумових деталей від примерзання.

Крім того, для стабільної роботи двигуна в зимовий період на багатьох китайських автомобілях здійснювалося чищення дросельного вузла та промивання паливних форсунок.

Geely завод

Разом із плановим ТО, багато клієнтів замовляли повне обслуговування системи кондиціювання: діагностику, антибактеріальну обробку та заправку фреоном. Найрідше власники «китайців» зверталися за заміною гальмівних дисків із колодками та заміною олії в АКПП.

Нарешті, за оновленням або доустановленням ПЗ мультимедійної системи та навігації. За діагностикою підвіски до дилерів найчастіше приїжджали власники Geely, а власники Great Wall відзначилися зверненнями щодо дооснащення дверей доводчиками та проведення зовнішніх тюнінгових робіт, щоб хоч якось модернізувати кузов.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.