Через 5 років Audi почне продажі електричних A3, A4, A5, A6, A7, A8 та кількох нових кросоверів

0 111

Одним із рішень, здатних утримати Audi на плаву, може стати повна ліквідація автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння до 2033 року.

Також у найближчі кілька років компанія випустить цілу лінійку нових електромобілів.

Виробництво акумуляторних модифікацій популярних моделей також допоможе впоратися із кризою. Через п’ять років компанія планує розпочати продаж електричних Audi A3, A4, A5, а також A6, A7, A8 та кількох нових кросоверів.

Audi стане постачальником авто лише преміум-класу з нульовим рівнем викиду, щоб зайняти провідну роль серед своїх конкурентів. Тому виробник прискорює свою дорожню карту електрифікації та “зневуглецювання” усієї компанії.

Audi віртуальна реальність

До 2025 року викиди CO2 автопарку мають бути зменшені як перший крок на 30 відсотків протягом усього життєвого циклу порівняно з 2015 роком. У майбутньому окупність інвестицій як ключовий фінансовий параметр управління також відображатиме показники викидів CO2 автівок з чотирма кільцями.

Незважаючи на те, що Audi переживає складний рік із суттєвими несприятливими факторами у плані операційної діяльності, виробник преміум-класу просуває свою трансформацію та прагне значного збільшення корпоративної цінності у довгостроковій перспективі.

Раніше повідомлялося, що разом з електричним кросовером Audi Q8 e-tron дебютував новий фірмовий логотип, який згодом отримають інші моделі бренду. Про переведення фірмових логотипів у двовимірний формат вже давно ходять чутки. Так автоконцерни адаптуються до вимог Web 3.0, формати якого потрібні прості для масштабування та розміщення на різних носіях іконки.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.