Компанія BYD випередила Tesla і стала світовим лідером з продажу електромобілів у 2022 році

0 890

За підсумками перших трьох кварталів 2022 року світові продажі нових легкових та легких комерційних автомобілів склали 56,8 млн. одиниць, що на 5,2% менше, ніж рік тому. Про це повідомляють аналітики Focus2move, які назвали лідерів серед автовиробників.

Перше місце на світовому ринку міцно утримує японська Toyota. У період із січня по вересень Toyota Group продала загалом 7,4 млн. автомобілів по всьому світу (-5,2%). При цьому в країнах Східної Європи продажі Toyota впали на 60%, а в Північній Америці – на 16,3%.

Друге місце займає Volkswagen Group з результатом на рівні 5,8 млн. одиниць (-9,5%). На третій позиції опинилися Hyundai і споріднена з нею Kia, які за звітний період реалізували 4,9 млн. своїх автомобілів, показавши зниження на 10,5%.

Продаж автомобілів Stellantis становив близько 4,8 млн. одиниць (-8,9%). Це дозволило концерну посісти четверте місце на ринку. Альянс Renault-Nissan розташувався на п’ятому місці. За 9 місяців його автомобілі розійшлися тиражем 4,75 млн. одиниць, продемонструвавши падіння на 16,2%. За Renault-Nissan слідують General Motors з продажами на рівні 4,2 ​​млн. одиниць (-9%) та Honda з 2,8 млн. реалізованих машин (-17,3%).

У Honda Назвала Вартість Нового Кросовера CR-V

Восьме місце серед автовиробників на світовому ринку належить Ford. За 9 місяців 2022 року автомобілі цього американського концерну були продані тиражем 2,6 млн. одиниць (-6,9%). На дев’ятому рядку з 2,1 млн реалізованих автомобілів розташовується японський виробник Suzuki, що став єдиним виробником з ТОП-10, який зміг наростити продажі у світовому масштабі, нехай і всього на 2,7%. На десятій позиції опинився автогігант BMW, автомобілі якого за звітний період купили 1,7 млн. разів по всьому світу (-12,8%).

BYD стала лідером серед електрокарів та випередила Tesla

Китайська компанія BYD, що спеціалізується на випуску електромобілів, продемонструвала значне зростання продажів серед представлених на ринку автовиробників.

За рік вона спромоглася збільшити обсяг реалізації на 165%, що дозволило їй піднятися на дев’ять позицій вгору і зайняти 13 місце на ринку, обігнавши навіть американську Tesla, яка займає 15 місце з 55,8-відсотковим зростанням продажів. Внаслідок цього BYD став світовим лідером серед виробників електромобілів.

Раніше повідомлялося, що протягом багатьох років існувала думка, що японські автомобілі найкращі в усіх відношеннях, і в цьому є велика частка правди. Багато моделей таких брендів, як Toyota, Mitsubishi, Mazda, Honda або Suzuki, отримують хороші оцінки в різних видах автомобільних тестів, а також цінуються водіями. Тож які японські легкові автомобілі обрати?


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь