Опубліковано новий тизер Toyota Prius 2023 модельного року

0 163

Буквально днями було розкрито дату прем’єри Toyota Prius, яку показали на тизерних фото, але сьогодні з’явилося ще одне зображення моделі.

У ЗМІ помічено новий знімок Toyota Prius 2023. Цього разу показано передню частину автомобіля, де можна розглянути деякі деталі екстер’єру. Нагадаємо, що раніше були опубліковані три тизери моделі, що розкривають частково оптику, профіль та контури новинки.

Презентована ​​Toyota Prius буде 16 листопада цього року

Крім цього стали доступні деякі характеристики моделі.

Toyota Prius 2023

Отже, наступного тижня буде представлено нову Toyota Prius. Прес-служба компанії Toyota вже розпочала тизерну кампанію новинки, розкриваючи її дизайн.

Так, на раніше опублікованих зображеннях вдалося розглянути профіль автомобіля, а також оптику та частину задньої стійки. На двох знімках добре видно напис Hybrid Reborn. Це вказує на те, що модель буде доступна із гібридною технологією. Варто відзначити, що за обрисами на одному з тизерів Toyota Prius більше схожа на хетчбек, хоча є риси і ліфтбека. Тим не менш, чекати залишилося недовго – через чотири дні автомобіль буде показано повністю.

Toyota Prius 2023

Новий тизер демонструє передню частину моделі. Незважаючи на те, що тут знову використано темний фон, на якому деякі деталі кузова виділені контрастною лінією, розглянути тут можна трохи більше. Зокрема, добре видно кришку капота з двома складками з боків і дзеркала заднього огляду стандартного типу. Фари головного світла також виділено на загальному фоні.

Загалом оптика представлена ​​в класичному виконанні. Тим не менш, виглядає автомобіль дуже цікаво. Між лінзами розміщено логотип марки. Салон поки залишається невідомим.

Як було сказано вище, на кузові є напис, що вказує на наявність електрифікованої установки під капотом. Швидше за все, для автомобіля будуть доступні як «м’які» технології, так і гібриди, що підключаються.

Щоправда, їх характеристики поки що не розкриваються. Не виключається варіант того, що новинка може отримати водневий двигун, випробування якого ведуться вже протягом декількох років (фото: Toyota).

Раніме ми повідомляли, що Нова Toyota Prius Стане Більш Економнішою Та Отримає Цінник В 20 Тисяч Доларів

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.