Зовсім скоро китайські двигуни будуть у 80 відсотків всіх нових автомобілів

0 1 100

На це прозоро натякає нова угода між Geely та Renault.

Як повідомляє прес-служба Renault, днями було оголошено про черговий крок стратегії Renaulution – плани на кілька наступних років та ключові партнерства групи Renault з іншими світовими брендами.

Першим кроком стало підписання угоди між концерном Geely і групою Renault про створення спільної компанії з виробництва двигунів. Відповідно до рамкової угоди Geely та група Renault отримають пакети акцій нової компанії у пропорції 50-50.

До промислової бази нової компанії увійдуть 5 науково-дослідних центрів, 17 заводів з виробництва силових установок на трьох континентах із загальним штатом близько 19 тисяч робітників. Сумарний річний об’єм виробництва складатиме понад 5 мільйонів одиниць ДВЗ, гібридних та плагін-гібридних двигунів і трансмісій, що надходитимуть у понад 130 країн та регіонів світу.

Geely та Renault

Спільний портфель продукції нової компанії і регіональна присутність могли б задовольнити потреби 80% світового ринку двигунів внутрішнього згоряння. Тобто 4 з кожних 5 автомобілів їздитимуть з китайсько-французькими силовими агрегатами.

На початку своєї діяльності нова компанія забезпечуватиме продукцією чисельних промислових клієнтів, таких, зокрема, як Renault, Dacia, Geely Auto, Volvo Cars, Lynk & Co, Proton, а також Nissan і Mitsubishi Motors Company.

Схоже, що автогіганту Geely Auto вже замало шведського Volvo і він взявся ще й за французів. До того ж нещодавно Geely офіційно оголосив про вихід на європейський ринок у першій половині 2023 року.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь