Mitsubishi Motors починає продаж нового гібридного кросовера Outlander

Mitsubishi Outlander PHEV 2023

У листопаді 2022 року на ринках США і Канади стартують продажі нового кросовера Outlander у версії гібрида, що підключається (PHEV). У грудні 2022 року модель також стане доступною клієнтам у Пуерто-Ріко.

Новий Outlander PHEV – флагман модельної лінійки Mitsubishi Motors, що поєднує в собі досвід компанії у галузі електрифікації та технологій повного приводу.

Заснована на концепції “I-Fu-Do-Do”, що в перекладі з японської мови, як “справжній” і “величний”, нова модель отримала ряд значних удосконалень, що торкнулися всіх елементів автомобіля: від кузова і шасі до трансмісії. Outlander PHEV гарантує притаманні позашляховикам практичність та функціональність у різних погодних та дорожніх умовах, а також характерні для електромобіля плавне, але потужне прискорення та безпечний та надійний рух.

У Японії, де продажі моделі стартували в грудні 2021 року, новий Outlander PHEV став гібридом, що найбільше продається, на ринку в першій половині поточного фінансового року.

Outlander, представлений у 2001 році як перший кросовер Mitsubishi Motors, став однією з ключових моделей у лінійці компанії. На її частку останніми роками припадає близько 20 відсотків світового обсягу продажу. Бензинову версію оновленого Outlander було презентовано в 2021 році. На даний момент продано близько 100 000 бензинових Outlander по всьому світу і понад 70 000 – у Північній Америці.

Mitsubishi Outlander PHEV 2023

Версія PHEV дебютувала в Японії в 2013 році як перший у світі кросовер з гібридом, що підключається.

З того часу по всьому світу було продано загалом понад 310 000 автомобілів Outlander PHEV і близько 30 000 з них – на ринку Північної Америки.

В Україні можна придбати авто 2021 модельного року з повним приводом, двигуном 2.4 та потужністю 135 к. с. за 1 426 000 гривень.