Chery продала рекордну кількість автомобілів: більше 145 тисяч машин на місяць

0 104

У вересні 2022 року Chery Holding реалізував 145380 автомобілів, що на 92,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Такий результат став історичним рекордом продажів компанії за місяць протягом трьох місяців поспіль. Сумарний обсяг продажів за перші три квартали цього року становив 893 930 автомобілів, що на 37,3% більше, ніж у перші дев’ять місяців минулого року.

За оцінкою “Китайської асоціації автовиробників”, обсяг продажів автомобілів на внутрішньому ринку у вересні зріс на 21,3% у річному обчисленні. Темпи зростання продажів Chery Holding у вересні в 4 рази вищі, ніж загальна динаміка автомобільного ринку. Важливо відзначити, що Chery Holding четвертий місяць поспіль демонструє результат продажу понад 100 000 автомобілів на місяць.

Компанія має намір зберегти динаміку продажів і як підтвердження можливостей та наявності потенціалу виступає представлений у вересні концепт-кар GENE та оголошення концерном стратегії у посиленні та розширенні використання передових технологій у своїй продукції.

Ідеї, які виробник продемонстрував у GENE, будуть втілені в нових моделях Chery у 2025 році.

Chery GENE

У концептуальному кросовері GENE виробник використовує сучасні та передові технології, засновані на безконтактному управлінні та взаємодії. Такий підхід символізує бачення Chery у глибокій інтеграції естетики, науки та техніки, що означає, що у «генах» майбутніх автомобілів марки функціональна естетика буде доведена до максимально-можливої ​​крайності.

GENE – п’ятиметровий автомобіль шириною близько двох метрів та висотою 1,75 метра. Джерелом енергії є електрика, у тому числі одержана від сонячних панелей, розташованих на даху автомобіля. Задні двері є розстібними для зручної посадки в салон, в якому крісла розташовані не класичними рядами, а по периметру з можливістю повороту на 360 градусів і траєкторією переміщення по салону. У режимі автопілота кермо притискається до передньої панелі, а сидіння приймають напівлежаче положення.

Передня панель приладів представлена ​​у вигляді вигнутого 27-дюймового цифрового екрану. Звичних п’ятих дверей автомобіль немає: верхня частина корми відкидається вгору, а нижня частина висувається назад разом з нішою, в якій розташовані два квадрокоптери і пара електричних скейтбордів.

У процесі створення дизайнерського бачення майбутніх автомобілів Chery зазнав зміни і логотип марки. Мета – позначення єднання, циклічності та взаємозв’язку естетики, науки та техніки. Елемент логотипу «Chery Ring» простежується у ліхтарях, радарі, дзеркалах заднього виду, електричних ручках, елементах заднього бампера.

Chery GENE

Світлотехніка концепт-кара GENE представлена ​​у вигляді широких діодних смуг, створюючи відчуття, що зовнішній кузов немов підперезаний гігантським кільцем, тим самим посилаючи символізм логотипу «Chery Ring».

Chery Готує Ще Один Кросовер – Симбіоз Нового Santa Fe Та Evoque

Автомобільний концерн Chery сфокусований на створенні технологій майбутнього та розширенні інноваційної експертизи, базуючись на наявному 25-річному досвіді та глибокому мисленні дизайнерів та інженерів. Тенденціями найближчого майбутнього, на думку Chery, буде значна увага та турбота людства про екологічність індивідуальної подорожі.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь