У соцмережах запустили челендж з викрадення автомобілів Hyundai та Kia

0 7 615

У соцмережах користується популярністю челендж, мета якого – викрасти автомобіль, і старі Hyundai та Kia стають легкою здобиччю.

На каналі Donut Media з’явилося відео, в якому міститься практично детальна інструкція, як завести машину за допомогою роз’єму USB. Комп’ютер не потрібний. Зрозуміло, є дисклеймер: не намагатись повторювати цей “трюк”.

Спосіб працює тільки зі старими моделями, які не оснащені системами противикрадення та банальним імобілайзером.

Hyundai нещодавно запропонувала власникам автомобілів, які можуть стати настільки легкою здобиччю зловмисників, прикупити протиугінний комплект за 170 доларів.

Щоправда, до цього треба буде додати ще 500 доларів – за встановлення. Звичайно, це менше, ніж потрібно на відновлення автомобіля, якщо на ньому потраплять у ДТП, але все ж таки не виглядає, як турбота про своїх клієнтів. Kia поки що не запропонувала аналогічний комплект для підвищення безпеки.

Читайте також: Автомобілі Lexus, Toyota І Peugeot Навчилися Викрадати За Допомогою Гаджетів


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь