Новий Volvo EX90 вийде з новітньою функцією безпеки

Volvo EX90 нова функція

Ви більше нікого не забудете в автомобілі.

Наприкінці минулого тижня Volvo представила наступника свого флагманського позашляховика XC90. Його будуть збирати в Америці. Тамтешній генеральний директор Volvo Джим Роуен продемонстрував деякі інноваційні технології безпеки, якими оснастять EX90 (назва електричного XC90).

Вони постійно дивитимуться вам у вічі, вимірюючи рівень концентрації на дорозі, а також виявлятимуть пішоходів і тварин на відстані майже 250 метрів.

Volvo EX90 нова функція

Проте, Volvo представила ще одну цікаву технологію, що описується як «перша у світі система радарів у салоні». Нова фішка гарантує, що ніхто не залишиться в закритому автомобілі.

Вам може здатися, що останнім часом цьому приділяють дуже багато уваги. Занадто багато уваги!

Але Volvo заявляє, що система, що з’явилася на EX90, призначена для усунення причин «жахливих трагедій». Згідно з офіційною статистикою, починаючи з 1998 року понад 900 дітей у США померли після того, як батьки чи опікуни залишили їх у закритих автомобілях на спеці. У Volvo сподіваються, що їхня нова розробка зведе цю статистику до нуля.

Volvo EX90 нова функція

Система буде настільки точною і чутливою, що зможе реагувати на найменші рухи. Останні в Volvo називають «леді ​​помітним диханням сплячого немовляти». При цьому вам не доведеться нічого доплачувати, тому що вона входитиме в набір стандартних функцій.

Розкрито дату прем’єри наступника Volvo XC90

Ніхто не відволікається і не стомлюється навмисно, але ми знаємо, що це може статися. Усі ми люди, і певна неуважність – це факт життя. За допомогою технологій ми підтримаємо вас у момент, коли ви опинитеся не в найкращій формі.

– говорить Лотта Якобссон, старший технічний спеціаліст Volvo із запобігання травмам.

Volvo EX90 нова функція

Система працює за допомогою датчиків, вбудованих у передню консоль, лампи освітлення салону та багажник автомобіля.

Volvo заявляє, що цієї комбінації має бути достатньо, щоб покрити весь об’єм автомобіля. Як тільки ви спробуєте його замкнути, ввімкнеться радарна система і просканувавши простір визначить, чи салон порожній. Якщо ні, ЕХ90 не закриється та попередить вас про результати перевірки.

При цьому, якщо ви хочете, щоб пасажир (або ваша сабака) все ж таки залишився в машині, ви зможете залишити клімат-контроль включеним. Дебют нового EX90 заплановано на 9 листопада.