Перший кросовер відновленої марки SsangYong переходить на електрику

0 253

SsangYong розпочала випробування електричної модифікації першої моделі нової лінійки, яка запланована до виходу після порятунку компанії від банкрутства. На черзі кросовер SsangYong.

Прем’єра SsangYong Torres відбулася цьогорічного літа. Зрозуміло, ні про яку нову платформу в умовах кризи мови бути не може: це подовжена база від Korando, звідси – аналогія по силовому агрегату.

Новинка отримала бензиновий 1.5 T-GDI потужністю 170 л. та 6-діапазонний “автомат”.

SsangYong Torres кросовер

У рамках прем’єри Торреса було заявлено, що модель отримає електричну версію. Знову ж таки для цього адаптують існуючу платформу. Кросовери “на батарейках” вже почали тестувати. Фото одного з прототипів опублікували на форумі Cochepias. Про те, що на знімках – справді електричний SsangYong Torres, а не якась інша модифікація, говорить конфігурація днища та зарядний порт у передньому лівому крилі.

SsangYong Torres

Судячи з того, що передня частина захована за маскуванням, варто чекати якихось змін у її дизайні. Швидше за все, решітка радіатора буде замінена панеллю, зміниться з погляду зменшення опору зустрічним потокам повітря бампер. “Кормі” жодних обновок не дістанеться. У салоні буде перекомпоновано центральну частину тунелю, а селектор, наскільки можна судити з опублікованих “шпигунських” фото, залишиться, як у версії з ДВЗ.

Читайте також: Стали Відомі Характеристики Та Вартість Нового SsangYong Rexton

SsangYong Torres

Насамперед електричні SsangYong Torres призначені для європейського ринку. Дата виходу новинки поки що невідома.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь