Японці нагадали про новий кросовер Honda Prologue, який вийде в 2024 році

0 122

Компанія Honda показала на відео електричний кросовер Honda Prologue 2024 року.

Компанія Honda опублікувала свіжий відеотизер з новим кросовером Prologue – першим із двох спільних проектів Honda та General Motors, вихід якого заплановано на 2024 рік. У ньому дизайнери докладно розповідають про машину та демонструють її повнорозмірний макет.

У компанії заявили, що Honda Prologue стане втіленням духу марки

Йдеться лише про зовнішність, адже автівка будується на платформі General Motors і комплектуватиметься тими самими інноваційними батареями Ultium, що й Hummer EV. Від японців ж, окрім дизайну, Honda Prologue дістануться тонкі налаштування та комплекс систем активної безпеки Honda Sensing.

Honda Prologue

Судячи з вже оприлюднених у мережі тизерів, зовні Honda Prologue виділятиметься вузькими, інтегрованими у фальшрадіаторні грати фарами, гладкими лініями кузова та парою “позашляхових” рис на кшталт незабарвлених пластикових накладок на порогах і колісних арках.

Габарити та інші технічні характеристики новинки поки що не оголошені, але все вказує на те, що це буде середньорозмірний кросовер, який можна буде поставити в один ряд з Honda CR-V та Cadillac XT4.

https://youtube.com/watch?v=FwEfJ7zBmXk%3Fautoplay%3D1%26mute%3D1%26rel%3D0

На ринок США кросовер Honda Prologue має вийти на початку 2024 року

А трохи згодом від японо-американського “дуету” з’явиться ще один “паркетник”, але вже під дочірньою для Honda маркою Acura.

Читайте також Став на конвеєр кросовер Honda CR-V шостого покоління


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь