Toyota випустить конкурента Rolls-Royce

0 324

Компанія Toyota може випустити новий розкішний позашляховик, що складе гідну конкуренцію Rolls-Royce.

Здивувавши світ появою Crown, що «переродився» в окреме сімейство, компанія Toyota готує ще один сюрприз – новий розкішний позашляховик, який конкуруватиме з Rolls-Royce Cullinan. У виробництво, якщо вірити японським ЗМІ, він піде вже 2023 року.

Журналісти називають новинку Century, але, згідно з джерелами газети Chubu Keizai Shimbun, до топового седана марки вона не матиме жодного стосунку. Йдеться, скоріше, про схоже позиціонування, адже обидві моделі фактично видаються як доступніша альтернатива Rolls-Royce.

Toyota лого

Читайте також: Toyota готує конкурента Tesla Model 3

Говорити про вартість майбутнього позашляховика поки що зарано. Тим не менш, вже зараз очевидно, що він стане найдорожчою японською моделлю, відібравши це звання у Lexus LX 600 Executive, який зараз коштує 18 млн. ієн або 171 000 доларів.

Додати новинці ексклюзивності повинен буде тираж. За попередніми даними, Toyota планує випускати лише тисячу таких позашляховиків на рік, тому навіть на японських дорогах вони траплятимуться не так часто.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь