Українцям розповіли, які автомобілі відносять до легкого комерційного транспорту

0 443

До комерційного транспорту відносять техніку, від використання якої власники отримують дохід, до цієї ж категорії входять машини соціального призначення: швидка допомога, пожежна та газова служба, поліція, ДСНС. Легкий транспорт відзначають абревіатурою LCV – Light Commercial Vehicle, до цього списку входять пікапи, фургони, мікроавтобуси, бортова техніка.

Легкий комерційний транспорт – це машини масою трохи більше 3 500 кг, кількість пасажирських місць у яких – трохи більше 16-ти.

До легкого комерційного транспорту відносять:

  • Пікапи – машини, що поєднують у собі характеристики позашляховика та вантажівки. Автомобіль оснащений відкритим багажником, який при необхідності можна закрити спеціальним кожухом. З комерційною метою такий вид транспорту використовується рідко.
  • Бортові вантажівки представлені машинами, вантажопідйомністю трохи більше 1 500 кг. Такий транспорт використовується для міських та заміських перевезень будівельних матеріалів, обладнання, меблів, довгомірів. Найбільш популярною бортовою вантажівкою в Україні Ford Transit.
  • Компактні фургони використовуються переважно у сервісах доставки, в інтернет-магазинах. Вантажний відсік тут повністю закритий, можна встановити рефрижератор. На ринку актуальні: Ford Transit, Fiat Doblo.

вантажні автомобілі

Мікроавтобуси частіше використовуються для перевезення людей, на решті машин транспортують продукти, меблі, обладнання, тварин, будматеріали тощо. Нерідко автомобільні фургони задіяні як пересувний пункт торгівлі чи харчування.

Для автомобілів сегмента LCV розробляються різні надбудови, які дозволяють розширити сферу їх використання. Незважаючи на свої компактні розміри, така техніка годиться для різних цілей, може застосовуватися як крани, автопідйомники, автовишки, машини для розчищення снігу.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.