Skoda анонсувала нові Superb та Kodiaq

0 1 147

Компанія SKODA випустить нові SUPERB та KODIAQ та оновить логотип до 2024 року.

У конюшні Skoda будуть великі зміни. Представляючи знаковий для бренду концепт Vision 7S, компанія оновила логотип, анонсувала вихід Superb та Kodiaq нових поколінь, а також рестайлінгове сімейство Octavia.

Ні характеристики, ні щось інше про майбутні новинки в Skoda вирішили не розкривати, але терміни вже оголосили. Флагманське сімейство Superb та кросовер Kodiaq змінять покоління у другій половині 2023 року, а ще через рік, 2024-го, очікується перший рестайлінг нинішньої Octavia.

Новий брендбук Skoda Фото Skoda

Якщо говорити про бренд загалом, то у 2024 році Skoda почне маркувати свої моделі новим двомірним логотипом

Напис «Skoda» теж зміниться: відтепер його писатимуть новим шрифтом з інтегрованою в літеру «S» галочкою і загалом використовуватимуть навіть більш активно, ніж круглу фірмову емблему.

Крім усього іншого, найближчим часом чехи значно розширять асортимент електромобілів. До серійної версії концепту Vision 7 приєднаються компактніший кросовер і мініатюрна «електричка» для міста — всі три моделі мають вийти до 2026 року.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.