Презентовано найпотужніший у своєму роді Chevrolet Tahoe RST Performance Edition

Chevrolet Tahoe RST Performance Edition

Компанія Chevrolet представила найпотужнішу модель свого популярного позашляховика Tahoe. “Заряджена” версія отримала назву Chevrolet Tahoe RST Performance Edition і успадкувала деякі компоненти з пакету Tahoe PPV.

Під капотом у нового Chevrolet Tahoe RST Performance Edition встановлено атмосферний двигун V8 об’ємом 6,2 літри та потужністю 439 к.с. при 633 Нм крутного моменту, компанію якому становить десятиступінчаста автоматична коробка передач. Така силова установка дозволяє автомобілю розганятися від 0 до 60 миль на годину (97 км/год) за 5,78 секунд, а його максимальна швидкість досягає 200 км/год замість 180 км/год у звичайного Шевроле Tahoe RST.

Вже в базі новинка має спортивні педалі та численні системи допомоги водієві. Також у неї є перекалібровані амортизатори, жорсткіші пружини, гальма Brembo і занижена підвіска – на 10 мм спереду і на 20 мм ззаду. “Взутий” автомобіль у шини Firestone Firehawk Pursuit на 20-дюймових дисках.

Chevrolet Tahoe RST Performance Edition

Chevrolet Tahoe RST Performance Edition – це пакет для Tahoe RST 2023 модельного року. Його вартість стартує з позначки 8525 доларів. Стільки потрібно буде доплатити до основної ціни автомобіля. Випускати Chevrolet Tahoe RST у виконанні Performance Edition розпочнуть у четвертому кварталі 2022 року на заводі General Motors у Техасі.

До речі, Chevrolet Tahoe увійшов до автомобілів з найбільшим паливним баком.