З автомобільного ринку росії йде ще один відомий виробник автівок

0 172

За даними ЗМІ, зараз такий варіант ще розглядається, але він можливий через порушений ланцюг постачання.

Японська автомобілебудівна компанія Mazda розглядає можливість припинення виробництва на росії. Причина – перебої у постачаннях, пов’язані з повномасштабною війною в Україні, повідомляє Nikkei.

Раніше виробник призупинив виробництво, а тепер обговорюється повний вихід з ринку. Рішення про припинення продажу або техобслуговування ще не ухвалено.

Такий крок розглядається після оголошення іншою японською компанією – Toyota – про припинення виробництва в рф. Водночас техобслуговування автомобілів, проданих там, продовжиться. Toyota вирішила не продавати місцевий підрозділ, а просто його ліквідувати. У компанії також вказали на труднощі із закупівлею запчастин та необхідності компенсації працівникам.

У виданні зазначають, що розв’язана росією війна в Україні може стати “каталізатором перекалібрування європейської виробничої мережі для японських автомобілів”.

Нагадаємо, Mazda виробляє автомобілі на спільному підприємстві з місцевим автовиробником Sollers у Владивостоці. Застосовується метод збирання, тобто готові деталі відправлять на завод.

За даними дослідницької компанії MarkLines, 2021 року виробництво на заводі досягло приблизно 29 000 одиниць.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.