З автомобільного ринку росії йде ще один відомий виробник автівок

0 172

За даними ЗМІ, зараз такий варіант ще розглядається, але він можливий через порушений ланцюг постачання.

Японська автомобілебудівна компанія Mazda розглядає можливість припинення виробництва на росії. Причина – перебої у постачаннях, пов’язані з повномасштабною війною в Україні, повідомляє Nikkei.

Раніше виробник призупинив виробництво, а тепер обговорюється повний вихід з ринку. Рішення про припинення продажу або техобслуговування ще не ухвалено.

Такий крок розглядається після оголошення іншою японською компанією – Toyota – про припинення виробництва в рф. Водночас техобслуговування автомобілів, проданих там, продовжиться. Toyota вирішила не продавати місцевий підрозділ, а просто його ліквідувати. У компанії також вказали на труднощі із закупівлею запчастин та необхідності компенсації працівникам.

У виданні зазначають, що розв’язана росією війна в Україні може стати “каталізатором перекалібрування європейської виробничої мережі для японських автомобілів”.

Нагадаємо, Mazda виробляє автомобілі на спільному підприємстві з місцевим автовиробником Sollers у Владивостоці. Застосовується метод збирання, тобто готові деталі відправлять на завод.

За даними дослідницької компанії MarkLines, 2021 року виробництво на заводі досягло приблизно 29 000 одиниць.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь